Contacteer ons
Start-Up, toch ervaring!

Over ons

Team Tervia’s is een club van ondernemende, enthousiaste en creatieve collega’s.

#teamtervias

Start-Up, toch ervaring!

#Team Tervia's

Johan Van Loo

Owner

info@tervias.be
016/67 00 64

Lars Smekens

Managing Director

lars.smekens@tervias.be
0479/99 45 02

Jeroen Labeeuw

Real Estate Developer

jeroen.labeeuw@tervias.be
016/67 00 63

Tobias Reeckmans

Real Estate Developer

tobias.reeckmans@tervias.be
0477/33 18 38

Koen Rombouts

Design & Technical Developer

koen.rombouts@tervias.be
016/67 00 64

Gunther Abé

Technical Project Manager

gunther.abe@tervias.be
016/67 00 64

Marlies Eyckmans

Sales & Marketing Manager

marlies.eyckmans@tervias.be
0476/32 32 32

Marco Spoto

Sales & Marketing Manager

marco.spoto@tervias.be
0478/62 55 52

Sigelinde Coenen

Customer Service Manager

sigelinde.coenen@tervias.be
016/67 00 64

Lucas Peeters

Construction Manager

lucas.peeters@tervias.be
016/67 00 64

Koen Van roosbroeck

Construction Manager

koen.vanroosbroeck@tervias.be
0494/20 59 08

Ingrid Claes

Office Manager

ingrid.claes@tervias.be
016/67 00 68

Tervia’s ontwikkelt duurzame woon- en werkomgevingen en realiseert via innovatieve technologieën en concepten gebouwen die nuttig en waardevol blijven.

duurzame woon- en werkomgevingen

Tervia’s ontwikkelt duurzame woon- en werkomgevingen en realiseert via innovatieve technologieën en concepten gebouwen die nuttig en waardevol blijven.

 

Onze projecten genereren bijgevolg, zowel vandaag als morgen, een consistentere meerwaarde.

Onze projecten genereren bijgevolg, zowel vandaag als morgen, een consistentere meerwaarde.

consistentere meerwaarde

Door actieve kruisbestuiving van de bedrijven binnen de Tervia’s groep sluiten we zoveel mogelijk de circulaire ketens en vergewissen we ons van een robuust businessmodel.

actieve kruisbestuiving

Door actieve kruisbestuiving van de bedrijven binnen de Tervia’s groep sluiten we zoveel mogelijk de circulaire ketens en vergewissen we ons van een robuust businessmodel.

Deze website maakt gebruik van cookies om uw surfervaring op deze website makkelijker te maken.

Meer weten Verder gaan